Wydarzenia Muzeum Fotografii

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami z życia Muzeum Fotografii w Janowie Lubelski. Dokumentujemy każde wydarzenie które ma miejsce w Muzeum. Zapraszamy do śledzenia wydarzeń.

Sergiusz Sachno – Aktorzy

Wernisaż 64 wystawy w Galerii Muzealnej to już historia. Sergiusz Sachno – Profesor Fotografii pokazał 32 portrety w wymiarze 1 metr na 1 metr polskich aktorek i aktorów. Zdjęcia robione były w latach siedemdziesiątych dlatego aktorzy i aktorki na zdjęciach są bardzo młodzi.

Aktorzy w Janowie ?

Piątek 1 grudnia o godzinie 18.00 w Galerii Muzealnej spotkamy się z Sergiuszem Sachno i Piękną wystawą, której jest autorem „Aktorzy”. Zdjęcia w wymiarze 1 metr x 1 metr prezentowane były w USA, Anglii, Niemczech i wielu miejscach w Polsce.

Kantor ….Pollesch …. w Janowie Lubelskim.

Różnorodność działań w Galerii Muzealnej przy Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim to pokazywanie innych rodzajów fotografii ale również wieloetatowość. Od pięknych krajobrazów do różnych form architektonicznych, od bardzo przemyślanych figur geometrycznych po prezentacje ludzi znanych.

Dobrzy ludzie dla muzeum

Dziękuję Wszystkim za dary dla muzeum przed świetami pod choinkę. Grono Przyjaciół się powiększa.
Dziękuję bardzo:
Aleks Kharvat z Równego za aparat montowany w czołgach ruskich

Bogacki w Kielcach

Mimo utrudnień związanych z obecną sytuacją zdrowotno-polityczną DZIAŁAMY !!! W piątek 25 lutego w Wojewódzkim Domu Kultury im. Marszałka Piłsudskiego w Galerii im. Maksymiliana Strasza otworzyliśmy piękną i prezentującą krajobraz ojczysty wystawę „Pocztówki z Galicji 1920-1939”.

Akademia Odkryć Fotograficznych w Muzeum ?

To był wspaniały czas, pełen inspiracji i wspaniałych rozmów! Sobota 8 i niedziela 9 stycznia na długo zostanie w pamięci uczestnikom wyjazdowego spotkania Akademii Odkryć Fotograficznych do Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim. Maks Skrzeczkowski z Kazimierza Dolnego