8 czerwca 2026 r. godz. 17:30 GHANA – Zaremba, Sarkodie i Seth Opoku

Zapraszamy już od 17.30 w zewnętrznej Galerii przy ulicy Sukienniczej 23 (wejście do Galerii) trwać będzie w pięknej scenerii zdjęć Wojtka Zaremby pokazującej ghańskie dzieci – dyskoteka i to prowadzona przez jednego z najlepszych didżejów z Lublina. W Galerii Muzealnej wystawa dwoje Ghańskich fotografów Mary Sarkodie i Theophilus Seth Opoku oraz degustacja win…. jakich…. niespodzianka.
Zaprasza i dziękuje Wojtek Zaremba

8 czerwca 2026 r. godz. 17:30 GHANA – Zaremba, Sarkodie i Seth Opoku Dowiedz się więcej »