Fotoklubu Galeria MCK Ostrowiec Świętokrzyski

Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Będzie czas na życzenia, łamanie się opłatkiem ( w niedziele – serdecznie zapraszam na Rynek w Janowie Lubelskim godzina 13) jednak Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim oraz Galeria Muzealna przygotowuje się już do 2024 roku. Harmonogram wystaw praktycznie zamknięty do końca roku.

Ale już 5 stycznia w piątek o godzinie 18.00 bardzo ciekawe wydarzenie – na które już zapraszam. 20 Lat Fotoklubu Galeria MCK Ostrowiec Świętokrzyski oraz prezentacja XIX Dorocznej Wystawy praz ponad 40 fotografów. Różnorodność prac, tematyka, techniki, wielkość … to dodatkowo podnosi wartości całej wystawy – tak walor artystyczny jak i czysto zaciekawienia.

Dodatkową atrakcją wernisażu to możliwość spotkania się na pewno z twórcami i osobistego porozmawiania ale również część muzyczna w wykonaniu solistek Miejskiego Centrum Kultury „Browar Kultury” w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bardzo dziękuję Dyrekcji Galeria Fotografii i Fotoklub „Galeria” MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim , autorom prac. Do spotkania 5 stycznia 2024 roku w naszej janowskiej Galerii.

Scroll to Top